O firmie

Marka intername jest własnością firmy BPtech.pl – usługi informatyczne z siedzibą w Goleniowie. Działamy na rynku nieprzerwanie od 2008 roku i jesteśmy firmą ze 100% kapitałem polskim.

bptech.pl

Dla naszych Klientów rejestrujemy domeny internetowe z całego świata – niezależnie od wymagań rejestrów internetowych czy lokalnych restrykcji jesteśmy w stanie zaoferować Państwu w pełni legalną i bezpieczną usługę rejestracji i utrzymania nazw internetowych.
Nasza sieć partnerów (lokalni agenci domen internetowych) obejmuje praktycznie wszystkie kraje, które do rejestracji domen internetowych wymagają lokalnej obecności, firmy czy kontaktu administracyjnego.
W krajach, w których wymagany jest zarejestrowany znak towarowy, z pomocą naszych prawników asystujemy przy rejestracji lokalnych znaków towarowych umożliwiających rejestrację wybranych nazw domen.

Nasza specjalność to domeny skandynawskie (domeny w Norwegii, Finlandii, Szwecji oraz Danii) i krajów byłego bloku komunistycznego (między innymi Estonia, Białoruś i Ukraina). Mamy jedne z najniższych cen w Polsce, a jakością obsługi nie odbiegamy od światowych gigantów branży domen internetowych.

Oferujemy również tak zwane nowe domeny internetowe, usługi hostingowe i certyfikaty SSL.

Jeśli domenę da się zarejestrować, zarejestrujesz ją z nami!