O firmie

Marka intername jest własnością firmy BPtech.pl – usługi informatyczne z siedzibą w Goleniowie. Działamy na rynku nieprzerwanie od 2008 roku i jesteśmy firmą ze 100% kapitałem polskim.

bptech.pl

Dla naszych Klientów rejestrujemy domeny internetowe z całego świata – niezależnie od wymagań rejestrów internetowych czy lokalnych restrykcji jesteśmy w stanie zaoferować Państwu w pełni legalną i bezpieczną usługę rejestracji i utrzymania nazw internetowych.
Nasza sieć partnerów (lokalni agenci domen internetowych) obejmuje praktycznie wszystkie kraje, które do rejestracji domen internetowych wymagają lokalnej obecności, firmy czy kontaktu administracyjnego.
W krajach, w których wymagany jest zastrzeżony znak towarowy (jak na przykład Ukraina, Turcja, Tajlandia), z pomocą naszych zaprzyjaźnionych prawników z lokalnych biur patentowych, asystujemy przy rejestracji znaków towarowych umożliwiających rejestrację wybranych nazw domen.

Posiadamy oficjalne akredytacje wielu europejskich i innych rejestrów nazw.

Nasza specjalność to domeny skandynawskie (domeny w Norwegii, Finlandii, Szwecji oraz Danii) i krajów byłego bloku komunistycznego (między innymi Litwa, Łotwa, Estonia i Białoruś,). Mamy jedne z najniższych cen w Polsce, a jakością obsługi nie odbiegamy od światowych gigantów branży domen internetowych.

Oferujemy również tak zwane nowe domeny internetowe, usługi hostingowe i certyfikaty SSL.

Jeśli domenę da się zarejestrować, zarejestrujesz ją z nami!

intername logo

Nasi Klienci

Zaufały nam tysiące polskich i zagranicznych firm. Naszymi Partnerami w biznesie są zarówno małe jak i wielkie rozpoznawalne brandy – nie sposób wymienić ich wszystkich, również dlatego, że niektore z nich postanowiły pozostać anonimowe. Wśród tych, które zgodziły się na prezentację, są między innymi:

paypo
samasz
goldenmark
hairtalk-extensions
transit-center
szumisie
iluve
pure-adventure-azores
paktech