Domena .RICH dla snobów :-)

Wypuszczenie domeny .RICH powinno zadowolić elity wśród osób prywatnych, firm i marek – posiadanie własnej nazwy z końcówkę .RICH ma jednoznacznie określać status społeczny właściciela domeny.

To nowe globalne rozszerzenie zostało ostatnio pozytywnie zaopiniowane do „wypuszczenia” i można spodziewać się już na dniach zalewu nowych, elitarnych domen internetowych z końcówką .RICH

Mówi się, że domena .RICH będzię służyła głównie jako środek komunikacji wśród światowych elit – ludzi którzy cenią sobie prestiż i luksus.

Rejestr domen .RICH reklamuje domenę jako „luksusowe miejsce w sieci z chronioną tożsamością”. Gwiazdy, członkowie elit społecznych lub każde inne bogate indywiduum może cieszyć się z ekskluzywnego miejsca w sieci, do którego dostęp mają mieć tylko nieliczni – prestiżowe marki, usługi najwyższej jakości i najnowocześniejsze technologie – tylko dla wybranych.

Podobno część z zysków z rejestracji domen .RICH ma również trafiać na cele dobroczynne.

Jeśli chcesz wyrazić swoją chęć zarejestrowania własnej nazwy internetowej w domenie .RICH wejdź na poniższą stronę lub skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta:

Rejestracja domen .RICH

Powiązane słowa kluczowe:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *