Nowe domeny – rewolucja w Internecie

Jesteśmy już tylko o krok od zrewolucjonizowania oblicza dzisiejszego Internetu. Z obecną niewielką liczbą generycznych domen najwyższego poziomu (gTLD, generic Top-Level Domain) dostępną do rejestracji, głównie .COM, .NET, .ORG, .BIZ oraz .INFO, firmy, organizacje i osoby prywatne mają ograniczone możliwości do wzmacniania swojej widoczności online.

Wygląda na to, że ta sytuacja zmieni się już niedługo – wraz z nadejściem setek nowych końcówek domen internetowych (nowe gTLD) już na początku roku 2014. Nowe domeny, takie jak .SITE, .SHOP, .MUSIC, .SECURE, .ECO, .SPORTS, .AUTO, .BERLIN i wiele innych, zostaną udostępnione do rejestracji. Każdy będzie miał możliwość doboru dowolnego rozszerzenia dla swojej internetowej nazwy.

Program nowych domen internetowych to drzwi do nowych, ekscytujących możliwości jakie oferują nowe końcówki domen. Pomyślcie np. o nowej jakości dostępu do informacji przy wykoryzstaniu rozszerzenia .TATTOO, .CLUB czy .CAFE w lokalnym biznesie.

Sposobów wykorzystania nowych domen mogą być miliony – ze wszystkich dziedzin życia. Musicie tylko wykorzystać swoją szansę i zarejestrować własne nowe domeny gdy tylko nadaży się okazja!

Harmonogram wprowadzania nowych domen nie jest jeszcze do końca znany. Wiadomo, że większość z nich będzie uwalniana w 3 fazach: Sunrise, Landrush oraz Open.

Pierwsza faza – Sunrise – daje możliwość zarejestrowania w nowych domenach znaków towarowych zastrzeżonych i trwa zazwyczaj około 30-60 dni.

Drugi okres – Landrush – to faza przeznaczona na aukcje domen premium, zazwyczaj trwająca 7-14 dni.

Ostatnia faza to standardowa rejestracja domen internetowych na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.

Każda nowa domena może mieć indywidualne zasady wprowadzania na rynek i zasady rejestracji – zachęcamy do śledzenia informacji na naszych stronach w celu „upolowania” najbardziej atrakcyjnych końcówek zanim uczyni to konkurencja!

(w przypadku chęci rejestracji domeny, która jeszcze nie weszła w fazę Open prosimy o kontakt)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *