.NYC już niedługo!

Kolejna nowa domena z serii „miastowych” domen internetowych wchodzi na rynek.

Obecnie domena .NYC jest w fazie Sunrinse, a ogólnodostępna ma stać się na początku października 2014 roku.

Pierwsze miasto w USA, które będzie miało swoją własną, lokalną domenę – Nowy Jork stanie się domem dla cyfrowego biznesu – firm, organizacji i osób prywatnych związanych z tym miastem. Nowa domena .NYC (New York City) będzie nieocenionym narzędziem w tworzeniu i umacnianiu internetowego wizerunku dla rezydentów i środowisk lokalnych z miasta Nowy Jork.

Sfera cyfrowa staje się coraz ważniejsza – zwłaszcza na poziomie lokalnym. Biorąc za przykład popularność domeny .BERLIN, możemy mieć pewność, że ten nowy adres internetowy będzie entuzjastycznie powitany przez nowojorczyków szukających marki lub usługi na ich lokalnym rynku. Nowa domena .NYC ma przynieść zysk dla wszystkich podmiotów związanych z lokalnym biznesem i turystyką, a także ma wzmocnić rozpoznawalność samego miasta w Internecie.

Domena ma być dostępna tylko dla firm, organizacji i osób prywatnych powiązanych z Nowym Jorkiem. Podczas fazy Sunrise (5 maj – 20 czerwiec), właściciele znaków towarowyh zastrzeżonych, których marki są zarejestrowane w Trademark Clearinghouse, mogą aplikować po własne domeny w rozszerzeniu .NYC

Po fazie Sunrise, kolejne będą:

  • 25 czerwca – 31 lipca: rejestracja nazw miejsc związanych z miastem
  • 4 sierpnia – 3 październik: faza Landrush (aukcje najpopularniejszych domen)
  • 8 październik: faza ogólnodostępna dla wszystkich zainteresowanych

Aby zaaplikować po domenę w rozszerzeniu .NYC w dowolnej fazie przejdź na stronę rejestracji domen .NYC lub skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta:

Rejestracja domen .NYC

Pozostałe nowe domeny miastowe

Powiązane słowa kluczowe:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *