Start domen .UK

Na 10 czerwca tego roku zapowiadany jest start domeny .UK – rejestracja krótszego i łatwiejszego do zapamiętania adresu „domena.uk” stanie się faktem. To największe przedsięwzięcie związane ze strefą domen .UK jakie do tej pory miało miejsce. Jednocześnie – jak nie trudno się domyślić – najbardziej wyczekiwane wydarzenie na rynku domen brytyjskich, które całkowicie odmieni postrzeganie brytyjskiego Internetu.

domena.uk

Dla wszystkich nowych i unikatowych nazw domen w końcówce .UK, niezarejestrowanych wcześniej w żadnej innej końcówce .UK takiej jak .co.uk, .org.uk, .me.uk i innych, będzie od razu rejestracja na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”.

Dla nazw domen które mają już swoje odpowiedniki w dowolnym innym rozszerzeniu w strefie .UK będzie zastosowany okres przejściowy (grandfathering), który rezerwuje prawo do rejestracji domeny na 5 lat dla właścicieli istniejących odpowiedników.

Jeśli zatem posiadasz dowolną domenę w rozszerzeniu .co.uk, .org.uk, .me.uk lub innych i chcesz zarejestrować identyczną domenę bezpośrednio w rozszerzeniu .uk – skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia Twoich praw do rejestracji domeny .uk

Jeśli chcesz zarejestrować nową domenę bezpośrednio w .uk – skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia możliwości rejestracji i wykluczenia praw osób trzecich.

Więcej informacji znajdziesz na naszych stronach dotyczących domeny .UK:

Rejestracja domen .UK

Powiązane słowa kluczowe:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *