Nowy język strony (niemiecki) i nowy serwer przekierowań

W Intername dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać najwyższej jakości usługi naszym cenionym klientom na całym świecie. Zgodnie z naszym zobowiązaniem, z radością ogłaszamy uruchomienie naszej niemieckojęzycznej strony internetowej, dostosowanej specjalnie do potrzeb niemieckojęzycznych odbiorców. Ta aktualizacja obejmuje także wprowadzenie naszego najnowocześniejszego serwera przekierowań, zwiększając jakość oferowanych przez nas usług.

Nasza decyzja o zaoferowaniu niemieckojęzycznej opcji naszej strony internetowej jest zakorzeniona w naszym pragnieniu, aby proces rejestracji domeny był tak prosty i wygodny, jak to tylko możliwe dla wszystkich naszych klientów. Dzięki tej nowej funkcji nawigacja po naszej platformie, wyszukiwanie dostępnych nazw domen i ukończenie rejestracji będzie jeszcze łatwiejsze. Rozumiemy znaczenie języka w eliminowaniu wszelkich potencjalnych barier wejścia.

Rozszerzenie oferty językowej naszej strony internetowej pozwala nam rozszerzyć nasze usługi na szersze grono odbiorców. Dzięki niemieckiej wersji językowej chcemy lepiej zaspokajać potrzeby naszych klientów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i nie tylko. Inicjatywa ta jest zgodna z naszą misją stworzenia prawdziwie globalnej obecności, ułatwiając osobom fizycznym i firmom zabezpieczenie pożądanych nazw domen na całym świecie.

Ulepszanie jakości usług – nowy serwer przekierowań

Oprócz wprowadzenia niemieckiej strony internetowej, mamy przyjemność zaprezentować nasz nowy serwer przekierowań. To potężne narzędzie zostało zaprojektowane w celu znacznej poprawy komfortu użytkowania dla wszystkich naszych klientów, niezależnie od ich lokalizacji lub preferencji językowych.

Adres IP naszego nowego serwera przekierowań jest wyświetlany w szczegółach modułu konfiguracji dla każdej domeny. Aby korzystać z naszych przyjaznych dla SEO przekierowań 301 lub 302, lub IFRAME, wystarczy skierować domenę za pomocą rekordu A na adres IP naszego serwera przekierowań. Wszystkie istniejące domeny korzystające z naszych usług przekierowań zostały automatycznie zmigrowane.

nowy serwer przekierowańW Intername zawsze dążymy do doskonałości. Dołącz do nas w tej ekscytującej podróży, ponieważ wciąż wprowadzamy innowacje i zapewniamy doskonałe rozwiązania spełniające Twoje potrzeby. Dziękujemy za wybranie nas jako partnera do rejestracji domen.

Aby uzyskać więcej informacji lub pomocy, odwiedź naszą nowo uruchomioną niemiecką stronę internetową lub skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta. Z niecierpliwością czekamy na doskonałą obsługę.

Powiązane słowa kluczowe: