Promocja: Tanie domeny .LV

Zastanawiałeś się gdzie najtaniej zarejestrować domeny .LV?

Z okazji uzyskania przez nas oficjalnej akredytacji łotewskiego rejestru nazw, redukujemy cenę rejestracji domen .LV do 49 PLN / 11 EUR / 13 USD netto za pierwszy rok.

oficjalny rejestrator domen .LV

Wystarczy sprawdzić dostępność domeny .LV w naszej wyszukiwarce i dodać ją do rejestracji jeśli jest wolna. Obniżona cena będzie obowiązywać od razu, za pierwszy okres płatniczy. Koszt odnowienia domeny .LV to standardowo 99 zł / 22 EUR / 27 USD netto za każdy kolejny rok. Transfer domen .LV jest bezpłatny i nie ma wpływu na datę ważności domeny. Zmiana serwerów DNS dla domen .LV zarejestrowanych po 1 stycznia 2020 jest bezpłatna.

Zasady rejestracji domen .LV

Domeny .LV mogą być rejestrowane zarówno przez osoby prywatne jak i firmy spoza terytorium Łotwy. Rejestracja domeny .LV musi być każdorazowo zatwierdzona przez łotewski rejestr nazw i trwa około 2-3 dni robocze.

Wyszukiwana łotewska domena nie może naruszać zastrzeżonych znaków towarowych ani nie może stanowić nazwy firmy zarejestrowanej na terytorium Łotwy. W przypadku wyboru zastrzeżonej nazwy do rejestracji będzie wymagane przedstawienie dokumentów poświadczających prawa do rejestracji danej nazwy domeny.

Alternatywne domeny na Łotwie

Jeśli wybrana przez Ciebie domena .LV jest już zajęta, możesz sprawdzić dostępność domeny .COM.LV

Więcej informacji o domenie .LV

Powiązane słowa kluczowe: