Rewizja cennika rejestracji i odnowień domen

Podwyżka cen usług związanych z rejestracją i utrzymaniem domen u naszych głównych dostawców, wzrost kosztów energii i inflacja, a także dodatkowe obciążenia podatkowe oraz stale umacniająca się pozycja dolara oraz euro, spowodowały konieczność rewizji cen niektórych rozszerzeń oferowanych u nas domen. Staraliśmy się, aby podwyżki dotknęły minimalną liczbę oferowanych przez nas końcówek domen oraz były możliwie jak najniższe.

Zaktualizowany cennik znajduje się pod tym adresem:
https://intername.pl/cennik/

W związku z zapowiadaną przez polski rejestr NASK po raz pierwszy w historii podwyżką cen domen w rozszerzeniach *.pl, dnia 5.10.2022 zostanie wprowadzona korekta cen odnowień dla domen .pl w naszym serwisie.

Obecna cena odnowienia domeny .pl to 49 zł netto /rok, cena po korekcie 59 zł netto /rok. Cena rejestracji domeny .pl pozostanie na niezmienionym poziomie.

Zachęcamy do odnowienia swoich domen .pl przed wprowadzeniem korekty, aby skorzystać z niższych cen. Domeny .pl można odnowić nawet na 10 lat z góry (490 zł netto zgodnie z obecnym cennikiem). W celu odnowienia domeny na więcej niż 1 rok, skontaktuj się z nami:
https://intername.pl/kontakt/

Powiązane słowa kluczowe: